• Informacja w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego.

• Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1.09.2021 r. (czwartek) o godzinie 8.00  mszą świętą w kościele pw Maksymiliana Marii Kolbego w Stępinie. Wyjście sprzed budynku szkoły ze sztandarem o godzinie 7.45. Następnie po zakończonym nabożeństwie uczniowie wraz z wychowawcami przemaszerują do szkoły na spotkanie ogólne wszystkich uczniów w sali gimnastycznej, później w klasach odbędzie się spotkanie organizacyjne z wychowawcami.

Rodzice uczniów otrzymają przez dziennik elektroniczny w wiadomości LIBRUS wszystkie niezbędne informacje, regulaminy, procedury. Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły i przedszkola  będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Podręczniki szkolne uczniowie otrzymają 02.09.2022 r.

Przywóz uczniów:

Chytrówka – 7.00