• Dyskoteka

• 27 września 2023 roku odbyła się dyskoteka szkolna ,,Na dobry początek’’ połączona z Dniem Chłopaka. Impreza rozpoczęła się od wyborów Mistera Szkoły. W 7 konkurencjach wytypowani kandydaci wykazali się prezencją, urokiem osobistym, siłą mięśni, dowcipem i inteligencją. Wszyscy dobrze się bawili, zarówno kandydaci, jak i publiczność. Tytuł Mistera Szkoły zdobył Ksawery Z. Gratulujemy.

Gośćmi dyskoteki byli absolwenci klasy 8, którzy przyszli spotkać się z wychowawczynią, młodszymi koleżankami i kolegami. Podczas zabawy i rozmów byli uczniowie tzw. Klasy 9 dzielili się wrażeniami, wspominali chwile przeżyte w tej szkole. Miło, że chcą zaglądać do nas, mimo swoich obowiązków. Życzę Im wszelkiej pomyślności i realizacji marzeń.

Przy wspólnym tańcu (ulubionej Belgijce), pizzy czas szybko upłynął w miłej atmosferze.

Opiekun SU Danuta Pająk